projekt: Tomasz Jedynak, hosting AHEAD.pl
Polityka prywatności • copyright©2015 PTTK Katowice
x
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Informacją o plikach Cookies.

1) Góry Świętokrzyskie

I DZIEŃ:

Katowice - Jędrzejów - Chęciny - Oblęgorek - Zagnańsk - Św. Katarzyna

II DZIEŃ:

Św. Katarzyna - Bodzentyn - Nowa Słupnia - Św. Krzyż - Kielce - Św. Katarzyna

III DZIEŃ:

Św. Katarzyna - Opatów - Krzemionki Opatowskie - Ujazd - Staszów - Busko - Wiślica - Katowice

2) Pieniny

I DZIEŃ:

Katowice - Zator - Wadowice - Rabka - Nowy Targ - Dębno - Czorsztyn - Szczawnica

II DZIEŃ:

Szczawnica - Jaworki - Krościenko - Trzy Korony - Szczawnica

III DZIEŃ:

Szczawnica - Niedzica - Nowy Targ - Ludźmierz - Zawoja - Zator - Katowice

3) Kotlina Kłodzka

I DZIEŃ:

Katowice - Nysa - Otmuchów - Paczków - Kłodzko

II DZIEŃ:

Kłodzko - Wambierzyce - Karłów - Kudowa - Duszniki - Palanica - Kłodzko

III DZIEŃ:

Kłodzko - Lądek Zdrój - Kletno - Bystrzyca Kłodzka - Sokołówka - Bardo - Paczków - Katowice

4) Kotlina Jeleniogórska

I DZIEŃ:

Katowice - Opole - Wrocław - Świdnica - Bolków - Jelenia Góra

II DZIEŃ:

Jelenia Góra - Cieplice - Karpacz - Śnieżka - Sobieszów - Jelenia Góra

III DZIEŃ:

Jelenia Góra - Kowary - Krzeszów - Książ - Strzelin - Katowice

5) Bieszczady /wersja A/

I DZIEŃ:

Katowice - Dębno - Łańcut - Sanok - Solina

II DZIEŃ:

Solina - Ustrzyki - Lesko - Cisna - Baligród - wejście od połoniny - Solina

III DZIEŃ:

Solina - Iwonicz - Jasło - Pilzno - Katowice

6) Bieszczady /wersja B/

I DZIEŃ:

Katowice - Brzesko - Nowy Sącz - Bóbrka - Komańcza - Lesko

II DZIEŃ:

Przejazd Bieszczadzką Kolejką Wąskotorową - Solina - Pętla Bieszczadzka

III DZIEŃ:

Łańcut - Leżajsk - Lipnica Murowana - Tarnów - Katowice

7) Orawa - Podtatrze

I DZIEŃ:

Katowice - Chrzanów - Zator - Wadowice - Sucha Beskidzka - Zawoja

II DZIEŃ:

Zawoja - Krowiarki - Zubrzyca - Jabłonka - Czarny Dunajec - Ludźmierz - Nowy Targ - Rabka - Zawoja

III DZIEŃ:

Zawoja - Babia Góra - Krowiarki - Zator - Oświęcim - Katowice

8) Ziemia Lubuska

I DZIEŃ:

Katowice - Wrocław - Legnickie Pole - Legnica - Zielona Góra

II DZIEŃ:

Zielona Góra - Sulechów - Świebodzin - Goncikowo - Paradyż - Międzyrzecz - Łagów - Zielona Góra

III DZIEŃ:

Zielona Góra - Bytom Odrzański - Głogów - Lubiąż - Wrocław - Katowice

9) Szlak Renesansu

I DZIEŃ:

Katowice - Kielce - Radom - Zwoleń - Czarnolas - Puławy

II DZIEŃ:

Puławy - Lublin - Nałęczów - Kazimierz Dolny - Puławy

III DZIEŃ:

Puławy - Sandomierz - Baranów Sandomierski - Kraków - Katowice

10) Południowa Polska

I DZIEŃ:

Katowice - Tarnów - Rzeszów - Łańcut - Leżajsk - Rzeszów

II DZIEŃ:

Rzeszów - Przeworsk - Jarosław - Przemyśl - Sanok

III DZIEŃ:

Sanok - Iwonicz - Żarnowiec - Nowy Sącz - Brzesko - Kraków - Katowice

11) Beskid Sądecki

I DZIEŃ:

Katowice - Oświęcim - Wadowice - Dębno - Stary Sącz - Rytro - Piwniczna - Muszyna

II DZIEŃ:

Wejście z przewodnikiem na Jaworzynę Krynicką ? przejście do Bacówki na Wierchomlą - zejście do Muszyny

III DZIEŃ:

Muszyna - Powroznik - Krynica - Kamianna - Nowy Sącz - Czechów - Kraków - Katowice

12) Zakopane i Tatry

I DZIEŃ:

Katowice - Wadowice - Sucha Beskidzka - Zawoja - Chochołów - Zakopane

II DZIEŃ:

Zakopane - Morskie Oko - Poronin - Bukowina Tatrzańska - Zakopane

III DZIEŃ:

Zakopane - Dolina Kościeliska - Nowy Targ - Rabka - Wadowice - Katowice

13) Ziemia Wałbrzyska

I DZIEŃ:

Katowice - Prudnik - Nysa - Paczków - Ząbkowice Śląskie - Srebrna Góra - Jedlina - Walim - Zagórze

II DZIEŃ:

Zagórze - Krzeszów - Szczawno - Zagórze

III DZIEŃ:

Zagórze - Nowa Ruda - Radków - Wambierzyce - Duszniki Zdrój - Kłodzko - Nysa

14) Szlak Orlich Gniazd

I DZIEŃ:
Katowice - Częstochowa - Potok Złoty - Ostrężnic - Niegowa - Mirów - Bobolice - Podlesice - Morsko

II DZIEŃ:
Morsko - Ogrodzieniec - Klucze - Rabsztyn - Bydlin - Smoleń - Pilica - Morsko

III DZIEŃ:
Morsko - Olkusz - Pieskowa Skała - Ojców - Katowice

WSTECZ